راهنمای خرید

همراهان گرامی برای خرید از آی تی فیکس حتما به نکات زیر توجه کنید :

  1. پرداخت آنلاین : دراین روش شما پرداخت محصول را بصورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت امن زرین پال انجام داده و تاریخ دریافت محصول را انتخاب میکنید که از روز خرید تا 72ساعت پس ازآن محصول برای شما ارسال میگردد.
  2. پرداخت در محل : دراین روش پرداخت وجه محصول از طریق دستگاه کارتخوان که توسط پیک برای شما ارسال میشود صورت میگیرد.لازم به ذکر است این روش برای خرید های تا سه میلیون تومان مقدور است.
  3. دریافت حضوری : دراین روش پرداخت وجه از طریق درگاه پرداخت امن زرین پال صورت میگیرد و شخص خریدار شخصا برای دریافت محصول به محل شرکت مراجعه میکند.
  4. در قسمت گارانتی محصولات اگرنام شرکت ذکر شده بود مثال (الماس ، تابا ،لایف) بدان معنیست که گارانتی محصول برای یکی از شرکت های مذکور است که با توجه به موجودی شرکت برای شما ارسال میگردد.
  5. پس از خرید گوشی اگر با مشکل رجیستری برخورد کردید تا یکماه پس ازخرید میتوانید برای دریافت کد رجیستری از طریق کد دستوری اقدام کنید ؛ در غیر این صورت با شماره پشتیبانی شرکت گارانتی کننده محصول که روی کارتن گوشی و یا کارت همراه آن ذکر شده تماس گرفته و برای حل مشکل خود اقدام کنید.
  6. قبل از خرید محصولاتی همچون موبایل و لپ تاپ حتما قیمت نهایی را با شرکت چک کنید.
  7. اگر بر روی محصولی هیچ گونه گارانتی وجود نداشت (اصلی ، شرکتی) بدین معنیست که دستگاه فاقد گارانتی میباشد.

8.در هنگام انتخاب محصول حتما به رنگ محصول دقت کنید؛درصورت باز شدن محصول جابجایی و تغییر رنگ آن امکان پذیر نمیباشد.

9.برای ثبت درخواست خدمات از سربرگ سرویس و خدمات اقدام کرده و شرح خدمت مورد نیاز،مدل دستگاه،شماره تماس و توضیح مختصری از مشکلی که با آن برخورد کرده اید را ذکر کرده تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن باشما تماس بگیرند.

درنظر داشته باشید برای خرید محصول و دریافت خدمات از سایت حتما باید ثبت نام شما صورت گرفته باشد.

**لازم به ذکر است که هزینه ارسال داخل تهران40هزار تومان است و برای ارسال فوری محصول ابتدا با شماره 09126344811 از طریق واتساپ هماهنگی صورت میگیرد و شامل هزینه 80هزار تومانی میشود.